Bizim Hikayemiz

Müşterilerimize yardım etmekten büyük gurur duyan, müşteri memnuniyet odaklı çalışan sosyal medya ajansıyız. Dünyanın dört bir yanındaki takipella müşterileri sosyal erişimlerini büyütüyor, daha fazla Instagram takipçisi alıyor ve dakikalar içinde büyük kitleler oluşturuyor.Kalitesiz takipçiler nedeniyle Instagram'da 3 farklı hesabın yasaklanmasının ardından Takipella, 2014 yılında kuruldu. 8 yılı aşkın deneyime sahip sosyal medya pazarlaması uzmanı olan takipella, onaylanmış yüksek kaliteli takipçiler sağlamak için yola çıktı.

En uygun maliyetli takipçi, beğeni ve görüntüleme paketleri için, hem Instagram hesabınız için güvenli olan hem de sizden şifre gerektirmeyen gerçek kullanıcılar sunuyoruz.Takipçilerimizin, beğenilerimizin ve görüşlerimizin kalitesini korumak ve tüm müşterilerin mutlu olmasını sağlamak için birinci sınıf müşteri hizmetleri sağlamaktır. Bu nedenle, hizmetlerimizle Instagram'daki sosyal medya varlığını artıran 70.000'den fazla müşterinin güvendiği %100 memnuniyet garantisine sahibiz.

Ekibimiz, Instagram'daki marka bilinirliklerini ve sosyal popülerliklerini artırmalarına yardımcı olmak için kullanıcılarla günlük olarak çalışmaktadır. Tüm bunlar Premium Instagram takipçilerimiz aracılığıyla sağlanır. Siparişinizi tamamlamak için sipairş oluşturma formunu doldurmanız yeterlidir.

 

Odak Noktamız

Takipella'nın genel merkezinde 3 odak noktası vardır:

  • İlk odak noktası: Uygun maliyetli fiyatlar için yüksek kaliteli takipçiler sağlamak. Bunu, sosyal etkileşim oranı, takipçilerin konumu, gönderi erişimini en üst düzeye çıkarma ve keşfet akışında görünme oranı gibi Instagram hesap ölçümlerine bakarak yapıyoruz. Her hesabın bu istatistikleri aracılığıyla, onları kendi Takipella puanımızla sıralıyoruz. Instagram takipçileri için bir sipariş verdiğinizde, size en yüksek Takipella puanına sahip takipçiler sunuyoruz.

  • İkinci odak: Takipella'da ekiplerimiz, herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyaç duymadan siparişinizi verebilmek için %100 güvenli 3 adımlı bir sayfa geliştirdi. Dijital güvenlik ekibimiz, tüm sayfaların güvenli olmasını sağlamak için her gün zahmetsizce çalışıyor, böylece gönül rahatlığıyla güvenli ödemeler yapabilirsiniz!

  • Üçüncü odak: Yasaklanmaktan çekinmeden instagram takipçisini bizimle satın alabilmeniz için tüm Instagram politikalarına uyduğumuzdan emin olun. Ne yazık ki, bir çok Instagram hizmeti sonunda sahte Instagram takipçileri nedeniyle hesabınızı yasakladı. Gerçek ve premium takipçiler sağlayarak, instagram takipçilerini bizden tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Tüm takipçiler hesabınızı takip etmeden önce ekibimiz tarafından manuel olarak yetkilendirilir ve onaylanır.

 

Neden Takipella ?

Sosyal medya hizmeti veren birçok şirket var. Ancak, bir web sitesinde temel sosyal medya hizmetleri sağlayan biziz. Başka bir sosyal medya hizmeti almak için başka bir yere gitmenize gerek yok, bütün sosyal medya hizmetlerini veriyoruz. Müşterilerimize iyi fiyatlar veriyoruz, Payizone ve Havale ödeme seçenekleri sunuyoruz

Biz Sosyal Medya Uzmanıyız!

Müşterilerimize çoğu sosyal medya platformunda birden fazla hizmet sunabilsek de, Instagram becerilerimizin gerçekten parlayabileceği bir sitedir. Hesabın bir kişi veya işletme için olması önemli değildir; Instagram için sosyal medya kampanyalarımız basit bir hesabı viral bir duyuma dönüştürebilir. Instagram uzmanlarımız, neyin işe yarayıp neyin yaramadığı, hangi hizmetlerin hedeflerinize uymanıza yardımcı olabileceği konusunda yıllarca bilgi sahibidir. Yıllar süren uzmanlığımız sayesinde hedefli sosyal medya kampanyaları daha etkili ve daha da ileri gidiyor. Instagram bugün internette en kalabalık platformlardan biridir. Instagram'ın % 65'i 18 ila 35 yaşları arasındadır. Bu demografik yapı en yüksek harcanabilir gelire sahiptir ve sosyal medya ile güvenli bir bağlantıya sahiptir. 18 ila 35 yaşındakiler internetle büyüdü, bu da hızlı bir şekilde gezinebilecekleri ve çoğunlukla botların doldurduğu bir hesapta veya profilde ne arayacaklarını bildikleri anlamına geliyor.

 

Marka Sloganımız

"Sosyal medyada popüler olmak artık o kadar zor değil!".

Hizmetlerimizi denediğinizde, asla pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz!