Kullanım koşulları

Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Kullanım Şartları ve Koşullarına, yürürlükteki tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı olmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymakla sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartların hiçbirini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan hizmletler geçerli telif hakkı ve ticari marka yasası ile korunmaktadır.

Lisansı Kullan

Hizmetlerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için web sitesinde geçici olarak indirme izni verilir. Bu bir lisans verilmesidir, unvan devri değil ve bu lisans altında şunları yapamayabilirsiniz:

 • Malzemeleri değiştirme veya kopyalama

 • Materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamu gösterimi için kullanın (ticari veya ticari olmayan)

 • Web sitemizde bulunan herhangi bir yazılımı kaynaksızlaştırmaya veya tersine mühendislik yapmaya çalışma

 • Materyallerden telif hakkı veya diğer özel notasyonları kaldırma

 • Malzemeleri başka bir kişiye aktarın veya başka bir sunucudaki malzemeleri "yansıtın"

Bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz ve Takipella tarafından herhangi bir zamanda sonlandırılabilirsiniz.

Geçerli Hukuk

Takipella web sitesiyle ilgili herhangi bir talep, hukuk hükümlerinin çatışmasına bakılmaksızın Türkiye yasalarına tabi olacaktır. Genel Hüküm ve Koşullar Web Sitesinin Kullanımı için geçerlidir.

Feragatname

Bu web sitesindeki hizmetler "olduğu gibi" sağlanmaktadır. Takipella, ifade edilen veya ima edilen hiç bir garanti vermez. Ayrıca, Takipella, hizmetlerin İnternet web sitesinde veya bu tür hizmetlerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir sitede kullanmanın doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti etmez.

Sınırlama

Takipella veya yetkili bir temsilciye, söz konusu zarar olasılığı ağızdan veya yazılı olarak bildirilmiş olsa bile, İnternet sitesindeki hizmetleri kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybı veya iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Hiçbir durumda Takipella veya tedarikçileri sorumlu olmayacaktır. Bazı yargı bölgeleri zımni garantilerde sınırlamalara veya bunun sonucunda olan zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Fatura

Takipella'da ki ödemeler, Payizone güvenli ödeme sistemi veya güvenli ve doğrulanmış bir ödeme ağ geçidi kullanılarak işlenir ve web sitemiz üzerinden hassas finansal bilgiler girilmemektedir. Ödemeleri kabul etmenin güvenli yöntemi SSL şifrelemesi kullanılarak işlenir. Hizmetlerimizi satın alarak, ne satın aldığınızı açıkça anladığınızı ve kabul ettiğinizi ve Payizone, kredi kartı veya banka kartı kurumu aracılığıyla hileli bir anlaşmazlık yapmayacağını açıkça kabul edersiniz. Ayrıca, kredi kartını, banka kartını, Payizone hesabı veya satın alma işleminde kullanılan başka bir ödeme kaynağını kullanma yetkiniz vardır. Bir anlaşmazlık veya geri ödeme yapmak için hileli bir girişimde bulunduktan sonra, gerekirse tüm takipçileri ve beğenileri sıfırlama, hesabınızı sonlandırma ve/veya IP adresinizi kalıcı olarak yasaklama hakkını alırız. Kullanıcılar, durumu destek ekibimizle tartışmadan önce ters ibrazların, anlaşmazlıkların veya ödeme geri dönüşlerinin gerçekleştirilmeyeceğini kabul eder.

Revizyonlar

Bu web sitesinde görünen hizmetler teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Takipella, web sitesindeki hizmetlerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Takipella, web sitesinde yer alan hizmetlerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak Takipella, hizmetleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Bağlantı

Takipella, İnternet web sitesine bağlı tüm siteleri incelemedi ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Takipella tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır.

Site Kullanım Şartları Değişiklikleri

Takipella, web sitesi için bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmadan revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının o anki geçerli sürümüne bağlı olmayı kabul edersiniz.

Destek

Kullanıcılarımıza sektör lideri destek sağlamaya çalışıyoruz. Herhangi bir satış veya teknik soru için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Alternatif olarak, iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Iadesi

Paketlerin ortalama teslimat süreleri paket açıklamalarında belirtilmektedir. Instagram, Facebook, YouTube, Twitter, Tiktok gibi sosyal medya platformlarında servis sağlayıcılarının yapacağı güncellemeler, sipariş yoğunluğu ve sistemsel bakımlarda siparişlerin teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu süreç çerçevesinde teslim edilemeyen siparişlerde, kullanıcı siparişin kalan kısmını iade alma hakkına sahiptir.

Hizmet

 • Takipella herhangi bir Sosyal Medya platformuna bağlı değildir.

 • Sosyal medya platformlarının kurallarına ve tabi olduğunuz herhangi bir mevzuata uymak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Takipella'yı kendi riskinizle kullanıyorsunuz.

 • Yaptıklarınızdan ve sonuçlarından biz sorumlu değiliz. Sosyal medya hesabınızın herhangi bir nedenle yasaklanmasından sorumlu değiliz.

 • Beklenen takipçi, beğeni ve görüntüleme sayısı size hiçbir şekilde garanti edilmez.

 • Hizmetlerin sürekli, kesintisiz veya hatasız çalışabilirliğini garanti edemeyiz.

 • Takipella hizmetini kullandıkları sırada hesaplarının ve gönderilerinin "herkese açık" olarak ayarlandıklarından emin olmak müşterilerin sorumluluğundadır. Bir müşterinin profilini "özel" olarak değiştirmesiyle ilgili herhangi bir hizmet kapalı kalma süresi, bu süre boyunca herhangi bir ödeme geri ödemesine neden olmaz.

 • Hizmetimizi satın alma talebi ettikten sonra, satın aldığınız şeyi açıkça anladığınızı ve kabul ettiğinizi ve ödeme işlemcisi aracılığıyla hileli bir anlaşmazlık açmayacağınızı kabul edersiniz.

 • Herhangi bir zamanda bildirimde bulunmadan ve herhangi bir sorumlulukta bulunmadan, hizmetimizin tamamını veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini değiştirme, askıya alma veya geri çekme hakkımızı saklı tutarız.

 • Şartların değişip değişmediğini kontrol etmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.